در عصر حاضر که هر کسب‌وکاری به دنبال راهی برای دیده‌شدن است، وب‌سایت‌ها ابزاری قدرتمند هستند که به‌صورت یک ویترین اختصاصی عمل می‌کنند و می‌توانند اطلاعات، محصولات، خدمات و سایر محتواها را در معرض دید عموم قرار دهند. وب‌سایت‌ به‌عنوان یک محیط مجازی چندمنظوره، فرصت‌های بسیاری برای نمایش، تعامل و تجارت را فراهم می‌آورد و در توسعه و برندسازی نقش مهمی ایفا می‌کند. ازاین‌رو طراحی وب‌سایت‌ها امری ضروری تلقی می‌شود که نیازمند توجه به جزئیات است، چرا که تجربه کاربری بهتری را برای بازدیدکنندگان به ارمغان می‌آورد و قدرت و ارزش کلی وب‌سایت را افزایش می‌دهد.

از همین رو پشتیبانی وب‌سایت جنبه حیاتی و ضروری در مدیریت سایت محسوب می‌شود. پشتیبانی سایت عبارت است از مجموعه اقدامات و خدماتی که هدف آن حفظ امنیت، حفظ دسترسی، بهبود تجربه کاربری توسعه بخش های جدید و… است. پشتیبانی منظم و مؤثر تضمین‌کننده عملکرد صحیح و پایدار وب‌سایت است.

مراحل درخواست خدمات پشتیانی سایت در سیوان:

رفع مشکلات سایت با پشتیبانی حرفه‌ای سیوان:

سیوان با برخورداری از تعهد و حرفه‌ای بودن، افتخار می‌کند که خدمات پشتیبانی با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد. ما به تحقق اهداف و برآورده کردن نیازهای مشتریان عزیزمان متعهد هستیم و همواره تلاش می‌کنیم تا با داشتن نیروهای جوان و خلاق  با استفاده از آخرین دانش و مهارت‌ها، مسائل را با ایده‌های خلاقانه حل کنیم.

پشتیبانی وب‌سایت گامی اساسی برای رقابت در دنیای دیجیتال:

پشتیبانی وب‌سایت به عنوان یک امر ضروری و حیاتی در نظر گرفته می‌شود، زیرا در دنیای وب، تغییرات روزانه و سریعی رخ می‌دهد. موتورهای جستجوی معروف مانند گوگل به طور مداوم خود را به‌روزرسانی می‌کنند و این تغییرات می‌توانند تأثیر قابل توجهی در رتبه‌بندی و نمایش وب‌سایت در صفحات نتایج جستجو داشته باشند. بنابراین، برای حفظ موقعیت وب‌سایت، تیم طراحی و پشتیبانی باید با تمامی تغییرات و پیامدهای احتمالی آن آشنا باشد و سازمان یا فرد مورد نظر را در این زمینه حمایت کند. سیوان به مشتریان گرامی کمک می‌کند تا وب‌سایت خود را بهبود بخشند، امنیت را تقویت کنند و تجربه کاربری بهتری را فراهم آورند.

خدمات پشتیبانی در سیوان:

لازم به ذکر است که خدمات پشتیبان سایت شامل جزئیات بسیار زیادی است که در قراردادهای سیوان باتوجه‌به استاندارهای موجود به‌صورت دقیق و قانونی وظایف شرح داده می‌شود که این باتوجه‌به نیاز هر سازمان متفاوت و قابل‌ویرایش است.

در سیوان، اهمیت بالایی را برای کیفیت، زمان‌بندی و رضایت مشتریان قائل هستیم و شعار ما “کیفیت، کلید موفقیت” است. تیم ما آماده ارائه خدمات 24 ساعته در تمام روزهای هفته است. با تجربه‌ی پشتیبانی از انواع وب‌سایت‌ها از جمله فروشگاهی، شرکتی و آموزشی، با چالش‌ها و نیازهای مختلف آنها آشنا هستیم و توانایی ارائه راهکارهای مناسب را داریم.

مشکلات افزونه ها
خطاهای ناشی از تداخل پلاگین‌ها و مشکلات پلاگین‌های قدیمی

خطایابی و رفع مشکلات مربوط به سایت‌های فروشگاهی
شامل: مشکلات مربوط به سبد خرید، پرداخت، محصولات، مدیریت سفارش‌ها، تنظیمات ووکامرس و... می‌باشد.

بررسی سرعت سایت
شناسایی عواملی که باعث تاخیر در بارگیری سایت می‌شود و ارائه راهکارهای مناسب برای افزایش سرعت بارگیری صفحات.

خدمات پشتیبانی محتوا
شامل: اتصال به گوگل سرچ کنسول، اتصال به گوگل آنالیز، نظارت بر روی لینک سازی داخلی و خارجی، نصب و تنظیم افزونه‌های سئو، برنامه‌ریزی برای محتوا سایت و... .

بررسی سرعت سایت
شناسایی عواملی که باعث تاخیر در بارگیری سایت می‌شود و ارائه راهکارهای مناسب برای افزایش سرعت بارگیری صفحات.

ارائه خدمات پشتیبانی با روش‌های متنوع و اختصاصی

09122858649
seyvanict@gmail.com

سیوان بر این باور است که تطبیق روش‌ها و سفارش‌های خاص با نیازهای مشتریان شرطی اساسی برای ارائه خدمات پشتیبانی بی‌نظیر است؛ بنابراین باانگیزه‌ای بزرگ، آمادگی خود را برای بررسی و هماهنگی جهت ارائه بهترین تجربه ممکن در خدمات پشتیبانی سایت را اعلام می‌کنیم.

پشتیبانی مبتنی بر زمان: ارائه خدمات پشتیبانی در یک بازه زمانی مشخص در ابتدای قرارداد. به‌این‌ترتیب، مشتریان مطمئن می‌شوند که در زمان مشخص، خدمات پشتیبانی در دسترس خواهد بود. این روش به مشتریان امکان می‌دهد تا به‌صورت مستقل و بدون نگرانی از خدمات پشتیبانی بهره‌مند شوند.  

پشتیبانی جداگانه: به معنای ارائه یک قرارداد پشتیبانی جداگانه است که در انتهای قرارداد اصلی تعریف می‌شود. این نوع پشتیبانی به کارفرما امکان می‌دهد تا یک سرویس پشتیبانی مستقل و مشخص را برای وب‌سایت خود انتخاب کند. با این روش، کارفرما می‌تواند بهترین نوع پشتیبانی برای سایت خود را انتخاب کند و شرایط و جزئیات مربوط به این پشتیبانی را در قرارداد جداگانه تعیین کند. این روش به کارفرما امکان می‌دهد تا به‌صورت دقیق و شفاف با تأمین‌کننده همکاری کند و از خدمات پشتیبانی بهترین استفاده را ببرد.

پشتیانی پروژه‌ای: به معنای ارائه خدمات پشتیبانی بر اساس نیازهای یک پروژه خاص در هر زمانی است که لازم باشد. تیم پشتیبانی در این حالت، به‌صورت شخصی‌سازی و ویژه برای پروژه مشخصی، خدمات پشتیبانی را ارائه می‌دهد. این روش به کارفرما امکان می‌دهد تا تیم پشتیبانی را بر اساس نیازهای ویژه پروژه خود انتخاب کند و ارتباط مستقیم با آن تیم را برقرار کند. در این حالت، باتوجه‌به مشخصات و نیازهای پروژه، خدمات پشتیبانی را ارائه و بهبود بخشیده می‌شود تا به بهترین نحو ممکن به پروژه کمک شود.

هزینه ماهیانه پشتیبانی سایت

هزینه ماهیانه پشتیبانی سایت به عوامل متعددی بستگی دارد فلذا قیمت مشخصی ندارد. این عوامل می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

حجم کار: اگر وب‌سایت دارای حجم بزرگی از محتوا، تراکنش‌ها، یا بازدیدکنندگان باشد، ممکن است نیاز به منابع بیشتری برای پشتیبانی داشته باشد که این ممکن است باعث افزایش هزینه شود.

نوع کسب‌وکار: هزینه پشتیبانی سایت بر اساس نوع کسب‌وکار متفاوت است. برای مثال، یک فروشگاه آنلاین با نیازهای فنی و پشتیبانی بیشتری روبرو است، درحالی‌که یک وبلاگ شخصی به میزان کمتری پشتیبانی نیاز دارد.

اندازه و پیچیدگی وب‌سایت: وب‌سایت‌های بزرگ‌تر و پیچیده‌تر نیاز به منابع بیشتری برای پشتیبانی دارند. این شامل عواملی مانند تعداد صفحات، ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های استفاده شده در وب‌سایت است.

سطح پشتیبانی موردنیاز: برخی از سایت‌ها نیاز به پشتیبانی 24/7 (24 ساعته و 7 روز در هفته) دارند، درحالی‌که برخی دیگر نیاز به پشتیبانی معمولی در ساعات کاری دفتری دارند و اگر وب‌سایت شما درخواست‌های پشتیبانی مکرری دارد و یا نیاز به پشتیبانی فوری و اورژانسی دارد، با پرداخت مبلغی اندک می‌توانید این نوع پشتیبانی را داشته باشید.

خدمات ارائه شده: ممکن است کارفرما خدمات پشتیبانی متنوعی را درخواست کند این ممکن است شامل: پشتیبانی فنی، به‌روزرسانی‌های امنیتی، پشتیبانی محتوا، پشتیبانی از ترافیک و آمار و غیره. هر یک از این خدمات هزینه‌های جداگانه‌ای دارند.

باتوجه‌به این عوامل و سایر عوامل موجود، بهترین راه برای اطلاع از هزینه پشتیبانی سایت، مشاوره با تیم طراحی و پشتیبانی سیوان است. ما می‌توانیم نیازها و الزامات شما را بررسی کرده و بر اساس آنها قیمت مناسب را ارائه دهیم. همچنین، با مقایسه قیمت‌ها و خدمات ارائه شده توسط دیگر شرکت‌ها می‌توانید تصمیم بهتری را اتخاذ کنید.

 

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.